در باره ما

درباره ما

.::: درباره گروه مهندسین و مشاورین املاک سپهر.:::

گروه مهندسین و مشاورین املاک سپهر باقدمتی بیش از 30 سال با هدف ایجاد و توسعه آژانس ها املاک مدرن و مبتنی بر استاندارد های بین المللی تأسیس شد. صداقت در گفتار و معاملات موجب حسن اعتماد مشتریان گرانقدر شده و این مجموعه با تمرکز بر منطقه غرب تهران بزرگ فعالیت خود را به ارائه خدمات تخصصی خرید زمین ارزنده و ویلا در شهرهای شمالی کشور توسعه داده است.  در حال حاضر گروه املاک سپهر با در اختیار گرفتن تمامی ابزارهای ارتباطی امروزی که کم و بیش به تمامی زوایای روزمرگی های ما نفوذ کرده اند و و سرعت، کمیت و کیفیت ارتباطات و معاملات را بهبود بخشیده و همواره تلاش دارد با بهبود مستمر فعالیت خود،  ضمن تسهیل در ارتباطات و ارائه خدمات، با توسعه فایلینگ پیشرفته خود، بهترین ها را به مشتریان خود ارائه نماید مشتریانی که لایق بهترین ها هستند.

.::: درباره مدیریت املاک سپهر ؛ .:::

مدیریت املاک سپهر سالهاست که در صنف مشاوران املاک استان تهران فعالیت بی وقفه داشته است . اعتبار بی بدیل کسب شده در این حوزه نتیجه حسن اعتماد مشتریان گرانقدری است که سالهاست به واسطه این اعتماد خانه ای شایسته برای خانواده خود مهیا کرده اند و ارزش سرمایه های خود را مطابق با شرایط بازار حفظ کرده اند. مدیریت املاک سپهر به دو اصل صداقت و امانت اعتقاد راسخ دارد و ایمان دارد پایبندی مستمر مجموعه به این دو اصل مهم ، اعتبار بنادین و ارزشمند به مجموعه می بخشد که با هیچ ثروتی قابل جایگزین نیست. ما ترجیح می دهیم مشتریان ثابت ، وفادار و خوشنود داشته باشیم تا اینکه به دنبال اندوختن سرمایه باشیم. چون اعتماد و ارتباط مشتری است که سرمایه جاویدان است.

به معنای واقعی کلمه معتقدیم در حوزه املاک فروش پایان معامله نیست. ما تا مراحل پایانی انتقال در کنار فروشنده ایم

ما خود را در کنار مشتری می بینیم. آنچه به او مشاوره می دهیم همانی است که به آن برای خود اعتقاد داریم.

بیشترین تمرکز املاک سپهر در شهرک غرب تهران است. در محدوده ما املاک تجاری ارزنده ای وجود دارد که اطلاعات تخصصی بهترین های آن در اختیار گروه املاک سپهر است.

معتقدیم ملک فقط یک سرپناه نیست. بلکه سرمایه گذاری اطمینان بخش برای آینده روشن و با آرامش است. پس بهترین سرمایه گذاری را به متشریانمان معرفی می کنیم.

ما بهترین های املاک را

در سراسر تهران بزرگ به شما

معرفی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *